- 20%

Vichy – Idéalia krem energjizues për lëkura të thata

3,600 Lekë

(Idéalia Energizing Cream For Dry Skin)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Ky krem energjizues i Vichy Idealia është zhvilluar për personat me një lëkurë të zbehtë dhe jo homogjene. Gjithashtu ky krem është ideal për shenjat e lodhjes, poret e dukshme dhe rrudhat e para.

Vichy Idealia është i pasur me Kombucha, një ekstrakt i fuqishëm i çajit që përmirëson teksturën e lëkurës dhe rrit shkëlqimin, polifenole antioksidante të boronicës dhe ujë termal Vichy.

Rezultati: Lëkura zbutet dhe ushqehet menjëherë dhe rrezaton bukuri. Pamja bëhet e njëtrajtshme dhe poret/rrudhat bëhen më pak të dukshme. Hidraton lëkurën për 24 orë.

 • Ideale për lëkura e thata.
 • Pa paraben.
 • E përshtatshme për lëkura të ndjeshme.
 • E testuar dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë mëngjes dhe/ose darkë.

Firma

Vichy

Linja

Idealia

Mosha

20+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua, Glycerin, Dimethicone, Pentaerithrityl Tetraethylhexanoate, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Butyrospermum Parkii Shea Butter, Saccharomyces/Xylinum/Black Tea Ferment, Myreth-3 Myristate, Isopropyl Palmitate, Pentylene Glycol, Propylene Glycol, Synthetic Wax, Tin Oxide, Peg-100 Stearate, CI 17200/Yellow 6, CI 77891 (Titanium Dioxide), Mica, Potassium Sorbate, Carbomer, Sorbitol, Glyceryl Stearate, Vaccinum Myrtillus Fruit Extract, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol, Sodium Hydroxide, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Adenosine, Tocopherol, Disodium Edta, Caprylyl Glycol, Capryloyl Salicylic Acid, Hydroxyethylcellulose, Citric Acid, Biotin, Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Idéalia krem energjizues për lëkura të thata”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART