- 20%

Vichy – Idealia krem energjizues për lëkura normale-mikse

Original price was: 4,500 Lekë.Current price is: 3,600 Lekë.

(Idéalia Energizing Cream For Normal to Combination Skin)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Vichy Idealia krem energjizues është zhvilluar për personat me një lëkurë të zbehtë dhe jo homogjene. Ky krem është ideal për shenjat e lodhjes, poret e dukshme dhe rrudhat e para.

Vichy Idealia është i pasur me Kombucha, një ekstrakt i fuqishëm i çajit që përmirëson teksturën e lëkurës dhe rrit shkëlqimin, polifenole antioksidante të boronicës dhe ujë termal Vichy.

Lëkura zbutet dhe ushqehet menjëherë dhe rrezaton bukuri. Pamja bëhet e njëtrajtshme dhe poret/rrudhat bëhen më pak të dukshme. Hidraton lëkurën për 24 orë.

 • Ideale për lëkura normale dhe të kombinuara.
 • Pa paraben.
 • E përshtatshme për lëkura të ndjeshme.
 • E testuar dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë mëngjes dhe/ose darkë.

Firma

Vichy

Linja

Idealia

Mosha

20+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua Glycerin Dimethicone Alcohol Denat. Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate Saccharomyces/Xylinum/Black Tea Ferment Myreth-3 Myristate Isopropyl Palmitate Pentylene Glycol Cetyl Alcohol Propylene Glycol Octyldodecanol Synthetic Wax Tin Oxide Peg-100 Stearate Ci 17200 / Red 33 Ci 15985 / Yellow 6 Ci 77891 / Titanium Dioxide Stearyl Alcohol Mica Potassium Sorbate Carbomer Sorbitol Glyceryl Stearate Vaccinium Myrtillus Fruit Extract Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer Dimethicone Crosspolymer Methyl Methacrylate Crosspolymer Silica Sodium Hydroxide Myristyl Alcohol Sodium Citrate Phenoxyethanol Adenosine Tocopherol Disodium Edta Caprylyl Glycol Capryloyl Salicylic Acid Hydroxyethylcellulose Citric Acid Biotin Parfum / Fragrance

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Idealia krem energjizues për lëkura normale-mikse”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART