Zbritje

Vichy – Idealia BB creme

2,960 Lekë

Krem lëmues antirrudhë në 2 nuanca: claire dhe medium

Përshkrimi i Produktit

Trajton :humbje tё  ngjyrёs sё lёkurёs,lёkurё me ngjyrё gri dhe johomogjene, shenja tё moshёs tё dukshme dhe nga ekspozimi i vazhdueshёm ndaj rrezeve UV.
Cilёsi dhe ngjyrё pёr njё lёkurё ideale.

RISI: e para Idealia BB krem qё nxjerr nё pah me njё veprim tё vetёm cilёsinё dhe ngjyrёn e njё lёkure ideale falё formulёs sё saj tё pasur me njё kompleks unik [Kombucha + sistem filtrues] e pigmente me shkёlqim qё rindezin nё çast çehren e fytyrёs.

Njёkohёsisht hidraton,rregullon teksturёn e lёkurёs dhe jep shkёlqim. Çdo ditё ,zbut dukshёm rrudhat ,zbeh njollat pigmentare dhe mbron lёkurёn nga rrezet e pёrditshme UV.

Informacion Shtesë

Firma

Vichy

Mosha

20+

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

25

Nuanca

Claire, Medium

Aqua/Water, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Octocrylene, Homosalate, Ethylhexyl Salicytate, Dimethicone, Diisopropyl Sebacate, Sucrose Tristearate, Styrene/Acrylates Copolymer, Polysorbate 61, Peg-12 Dimethicone, Peg-8 Laurate, Carbomer, Saccharomyces/Xylinum/Black Tea Ferment, Triethanolamine, Dimethiconol, Parfum, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Hyaluronate, Alumina, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Disodium Edta, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1, Xanthan Gum, [+/- May Contain: CI 77891/Titanium Dioxide, CI77491, CI77492, CI 77499/Iron Oxides, Mica], Code Fil: B158615/2.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Idealia BB creme”

LART