- 20%

Vichy – Ideal Soleil, spray bronze SPF 50

2,640 Lekë

Spraj hidratues, optimizues i bronzimit. Nuk ka vetengjyrues, spf 50

(Ideal Soleil Spray Corps SPF 50)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Spray bronze me SPF 50

Pёr njё mbrojtje dhe nxirje tё  plotё Mbrojtje dhe nxirje nё njё prekje tё vetme.         

Mbrojtje e avancuar kundёr rrezeve UV  me  Mexoryl® SX e XL,e cila vepron deri nё rrezet mё tё gjata UVA.Formulё hidratuese e pasur me aktivizues  qё stimulojnё sintezёn e melaninёs .Nxirje uniforme dhe  e ndritshme.

Pёrdorimi: Aplikojeni produktin pёrpara ekspozimit.Riaplikojeni herё pas here pёr tё mbajtur mbrojtjen edhe pasi keni djersitur apo jeni larё .Shmangni zonёn rreth syve                                 

 

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

200ml

SPF

50+

AQUA / WATER − HOMOSALATE − GLYCERIN − OCTOCRYLENE − ETHYLHEXYL SALICYLATE − BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE − ALCOHOL DENAT. − PROPYLENE GLYCOL − TITANIUM DIOXIDE [NANO] / TITANIUM DIOXIDE − ETHYLHEXYL TRIAZONE − KAOLIN − POTASSIUM CETYL PHOSPHATE − GLYCERYL ISOSTEARATE − SYNTHETIC WAX − ALUMINUM HYDROXIDE − CAFFEINE − CAPRYLYL GLYCOL − DISODIUM EDTA − GLYCERYL STEARATE − PALMITIC ACID − PEG−100 STEARATE − PHENOXYETHANOL − STEARIC ACID − TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID − TOCOPHEROL − TRIETHANOLAMINE − TYROSINE − PARFUM / FRAGRANCE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Ideal Soleil, spray bronze SPF 50”

LART