- 30%

Vichy – Ideal Soleil Moisturizing Self-Tanning Milk

Original price was: 2,900 Lekë.Current price is: 2,030 Lekë.

Locion vetë – nxirës për fytyrën dhe trupin, i cili i jep lekurës një shkëlqim të artë

 

In stock

Përshkrimi i Produktit

Vichy Ideal Soleil Moisturizing Self-Tanning Milk

Ky qumësht hidratues ka një efekt nxirës të vazhdueshem dhe natyral pa u ekspozuar në diell, ndërsa hidraton lëkurën. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Qumështi hidratues vetë-nxirës ofron një nxirje natyrale dhe me shkëlqim. Lëkura është e hidratuar, më elastike dhe më e butë.

Që nga përdorimi i parë, shkëlqimi i lëkurës rritet dukshëm për rezultate me pamje natyrale. Vichy Ideal Soleil Moisturizing Self -Tanning Milk ka teksturë jo të yndyrshme. Projektuar për aplikim të lehtë në fytyrë dhe trup. I pasuruar me vitaminë E dhe agjentë hidratues për një efekt kundër zbehjes dhe ruan një pamje bronzi dhe të freskët.

Menjëherë pas përdërimit të parë lëkura është rrezatuese dhe e hidratuar. Nxirja zhvillohet shpejt dhe shtohet me aplikime të njëpasnjëshme.

 • I testuar dermatologjiskisht
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe ato të ndjeshme.
 • Pa parabenë
 • Hipoalergjik

Tekstura e lehtë dhe jo e yndyrshme, e lë lëkuren me një aromë të lehtë.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një shtresë të hollë, në fytyrë dhe/ose trup të pastër dhe të thatë.

Intensiteti dhe kohëzgjatja e ngjyrës varet nga sasia e përdorur.

Për të marrë një nxirje të qëndrueshme, aplikoni produktin për të marrë ngjyrën e dëshiruar, pastaj 2 deri në 3 herë në javë për mirëmbajtje.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

AQUA – GLYCERIN – CETEARYL ALCOHOL – PARAFFINUM LIQUIDUM – DIHYDROXYACETONE – DIMETHICONE – ALCOHOL DENAT. – PROPYLENE GLYCOL – BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER – CETEARYL GLUCOSIDE – CAPRYLYL GLYCOL – DISODIUM EDTA – ISOHEXADECANE – PHENOXYETHANOL – POLYSORBATE 80 – SALIX ALBA BARK EXTRACT – SODIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE – SORBITAN OLEATE – TOCOPHEROL – TRI-C14-15 ALKYL CITRATE – XANTHAN GUM – PERFUME

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Ideal Soleil Moisturizing Self-Tanning Milk”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART