- 20%

Vichy – Ideal Soleil Fresh Moisturizing Milk SPF 50+

(1 përshtypje mbi produktin)

2,160 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Vichy Idéal Soleil qumesht hidratues SPF 50 eshte nje qumesht qe siguron nje mbrojtje shume te larte per lekurat e ndjeshme, per fytyren dhe trupin.
Ky qumesht hidratues permban nje formule te pasur me uje termal Vichy, me veti zbutese dhe rigjeneruese. Ajo ju siguron nje mbrojtje shume te larte fale sistemit filtrues UVA-UVB.
Tekstura eshte e pasur me acid hialuronik per nje aplikim me te lehte, duke mos e lene lekuren te bardhe ose te yndyrshme.
Lekura juaj eshte e mbrojtur nga djegiet dhe plakja e parakohshme.
Pa parfum, pa paraben.
Hipoalergjik
Format i pershtatshem per udhetim.

Firma

Vichy

Linja

Ideal Soleil

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

SPF

50+

Aqua/Water, Glycerin, Propylene Glycol, Octocrylene, Diisopropyl Sebacate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Titanium Dioxide [Nano]/Titanium Dioxide, Isocetyl Stearate, Alcohol Denat, Ethylhexyl Triazone, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Stearic Acid, Triethanolamine, Potassium Cetyl Phosphate, Synthetic Wax, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aluminium Hydroxide, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Disodium Edta, Glyceryl Stearate, Glycine Soja Oil/Soybean Oil, Palmitic Acid, PEG-100 Stearate, Phenoxyethanol, Silica [Nano]/Silica, Sodium Hyaluronate, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Tocopherol, Xanthan Gum.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Vichy – Ideal Soleil Fresh Moisturizing Milk SPF 50+
 • Anila M. (blerës i verifikuar)

  Super si sherbimi i FarmaCity :)

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART