- 20%

Vichy – Ideal Soleil, Balsam riparues pas diellit

1,768 Lekë

Balsam hidratues pas diellit, kundra djegieve

(Ideal Soleil Baume Apres Soleil)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Balsam riparues.

Pёr femra dhe meshkuj tё cilёt duan tё zbusin lёkurёn e dehidratuar nga ekspozimi nё diell.   

Balsam riparues me pёrbёrёs aktiv pёr zbutje dhe me njё pёrqёndrim tё lartё tё biolipideve.

Lёkura ndjehet  menjёherё e lehtёsuar dhe e freskёt.

Testuar : deri nё 8 orё hidratim   

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

AQUA / WATER, GLYCERIN, ALCOHOL DENAT, PROPYLENE GLYCOL, ISONONYL ISONONANOATE, BUTYROSPERMUM PARKII / SHEA BUTTER, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, CARBOMER, CETYL ALCOHOL, CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, DISODIUM EDTA, EPILOBIUM ANGUSTIFOLIUM / EPILOBIUM ANGUSTIFOLIUM EXTRACT, ETHYLHEXYLGLYCERIN, GLYCERYL STEARATE, GLYCINE SOJA / SOYBEAN OIL, PEG-100 STEARATE, PHENOXYETHANOL, SODIUM METABISULFITE, STEARIC ACID, TOCOPHEROL, TRIETHANOLAMINE, PARFUM / FRAGRANCE.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Ideal Soleil, Balsam riparues pas diellit”

LART