- 20%

Vichy – Ideal Soleil Anti-Blemish (SPF 30)

Original price was: 3,000 Lekë.Current price is: 2,400 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Formulim që ofron mbrojtje si ndaj rrezatimit UVA dhe ndaj atij UVB. I përshtatshëm për çdo lloj lëkure, madje dhe për lekurën më të ndjeshme.

Teksturë e lehtë që absorbohet plotësisht nga lëkura, duke mos e lënë atë të yndyrshme. Korrigjon njollat dhe shenjat e pranishme në lëkurë dhe zvogëlon poret.

 • I pasur me ujin termal Vichy që rigjeneron dhe forcon lëkurën.
 • Pa paraben.
 • I testuar dermatologjikisht.
 • I testuar në lëkurë të ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni 30 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

30

Përbërësit
Aqua/Water, Alcohol, Diisopropyl Sebacate, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Silica, Titanium Dioxide, C12-15 Alkyl Benzoate, Isopropy Llauroyl Sarcosinate, Zea Mays Starch/Corn Starch, Niacinamide, Ethylhexyl Triazone, Poly C10-30 Alkyl Acrylate, Triethanolamine, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutyphenol,[Nano]/Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Drometrizole Trisiloxane, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Bis-Ethylhexyloxyphenol, Methoxyphenyl Triazine, Butylene Glycol, Capryloyl Salicyclic Acid, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Cinnamomom Cassia Bark Extract, Disodium EDTA, Disodium Ethylene Dicocamide PEG-15, Disulfate, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Myristyl Alcohol

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Ideal Soleil Anti-Blemish (SPF 30)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART