- 20%

Vichy – Capital Soleil 3 në 1, mbrojtës ndaj diellit, antioksidant, anti-age

(1 përshtypje mbi produktin)

2,720 Lekë

(Capital Soleil Anti-Ageing 3-in-1 Antioxidant Care)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Krem dielli me mbrojtje të lartë SPF 50, që mbron lëkurën e ndjeshme të fytyrës nga efektet plakëse të diellit. I pasur me antioksidantë, përfshirë çajin e zi, Vitaminë C dhe ujë termal Vichy, kjo formulë lufton shenjat e dukshme të plakjes si shfaqja e rrudhave, humbja e elasticitetit dhe shkëlqimit.

 • Mbrojtje shumë e lartë SPF 50
 • Mbron lëkurën nga efektet plakëse të diellit
 • I pasur me çaj të zi, AHA, vitamina dhe polifenole, formula ndihmon në korigjimin e shfaqjes së rrudhave, tonicitetit të lëkurës.
 • Përmban Camu Camu me Vitaminë C të përqendruar
 • E testuar dermatologjikisht
 • E përshtatshme për lëkura të ndjeshme
 • Teksture jo e yndyrshme

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të mjaftueshme para ekspozimit në diell. Riaplikojeni disa herë gjatë ditës. Shmangni zonën rreth syve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vichy

Linja

Ideal Soleil

Mosha

20+

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

50+

Aqua/Water, Homosalate, Silica, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Drometrizole Trisiloxane, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Saccharomyces/ Xylinum/ Black Tea Ferment, Aluminym Starch Octenylsuccinate, Octocrylene, Pentylene Glycol, Styrene/ Acrylates Copolymer, Potassium Cetyl Phosphate, Parfum /Fragrance, Caprylyl Methicone, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Butylene Glycol, Titanium Dioxide [Nano] / Titanium Dioxide, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Stearyl Alcohol, Dimethicone, Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Inulin Lauryl Carbamate, Peg-8 Laurate, Disodium Edta, Tocopherol, Xantham Gum, Aluminum Hydroxide, Stearis Acid, Hyrdroxyethylcellulose, Sodium Citrate, Citric Acid, Myrciaria Dubia Fruit Extrat, Potassium Sorbate, CI 17200 / RED33, Zingiber Officinale Root Extract / Ginger Root Extract, Sanguisorba Offcinalis Root Extract, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Biotin

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Vichy – Capital Soleil 3 në 1, mbrojtës ndaj diellit, antioksidant, anti-age
 • . (blerës i verifikuar)

  I Pershtashtem per lekure me tendence te yndyshme.Shume e kenaqur me produktin.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART