- 20%

Vichy – Ideal Soleil After Sun SOS Balm

Original price was: 2,210 Lekë.Current price is: 1,768 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Vichy – Ideal Soleil After Sun SOS Balm

Vichy – Ideal Soleil After Sun SOS Balm është balsam specifik i cili vepron menjëherë mbi lëkurën që ka pësuar djegie pas ekspozimit intensiv në diell. Ndjesia e nxehtësisë dhe dhimbja zvogëlohen menjëherë dhe lëkura gradualisht shërohet nga dëmtimet dhe djegia.Ndihmon gjithashtu në qetësimin e lëkurës dhe e hidraton atë për 8 orë.

Përbërësit aktivë:

 • Ekstrakti i shelgut – ndihmon në zvogëlimin e inflamacionit dhe qetësimin e lëkurës.
 • Uji Mineral Vichy ndihmon në riparimin e lëkurës.

Karakteristikat:

 • Pa konservues
 • Hipoalergjik
 • Jo komedogjen
 • Pa paraben

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një sasi të mjaftueshme në lëkurë të pastër në fytyrë dhe trup pas çdo ekspozimi në diell. Përsëriteni sa shpesh që të jetë e nevojshme.

Firma

Vichy

Mosha

10+

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Aqua, Glycerin, Alcohol Denat, Propylene Glycol, Isononyl Isononanoate, Butyrospermum Parkii, Hydrogenated Polyisobutene, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Carbomer, Cetyl Alcohol, Titanium Dioxide, Disodium EDTA, Epilobium Angustifolium, Ethylhexyl Glycerin, Glyceryl Stearate, Glycine Soja, Myristyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Tocopherol, Triethanolamine, Fragrance.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Ideal Soleil After Sun SOS Balm”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART