- 20%

Vichy – Hydra Mag C, shampo trupi

Original price was: 1,720 Lekë.Current price is: 1,376 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Xhel detergjent hidratues dhe tonifikues.Pёr trupin dhe flokёt.

Pёrmban Glukozide, Vitamina C e Magnez pёr tё favorizuar rinovimin qelizor dhe sintezёn e kolagjenit dhe pёr tё pёrmirёsuar rezistencёn e lёkurёs.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Coco-Betaine, Laureth-2 Carboxylic Acid, Parfum (Fragrance), Sodium Chloride, PPG-5-Ceteth-20, Ascorbyl Glucoside, CI 14700, CI 19140, Citric Acid, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Magnesium Gluconate, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Hydra Mag C, shampo trupi”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART