- 20%

Vichy – Homme Optimal Tolerance Deodorant Spray

Original price was: 1,830 Lekë.Current price is: 1,464 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Vichy – Homme Optimal Tolerance Deodorant Spray

Vichy Homme Optimal Tolerance Deodorant 48H Spray  është një deodorant në një paketim të kompresuar me një formulë të pastër dhe minimaliste për komoditetin e lëkurave të ndjeshme.

Lë lëkurën të rehatshme, të qetësuar dhe të butë.

 • Hipoalergjik
 • Pa Alkool

Udhëzime mbi përdorimin

Spërkateni 15 cm nga lëkura.
Mos e aplikoni në lëkurë të irrituar.
Shmangni kontaktin me sytë.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

100ml

Butane, Isopropyl Palmitate, Cocos Nucifera Oil/Coconut Oil, Magnesium Oxide, Parfum/Fragrance.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Homme Optimal Tolerance Deodorant Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART