- 20%

Vichy – Homme Deodorant roll-on 48 kundër njollave

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,830 Lekë.Current price is: 1,464 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Vichy – Homme Sensitive Skin 48hr Roll-On Deodorant

Deodorant për burra me lëkurë të ndjeshme që duan deodorant me efekt efikas dhe anti-djersitës.

 • Formula, qetëson lëkurën tuaj nga parehatitë deri në 48 orë
 • Efikasitet 48-orësh dhe anti-djersitjes
 • I freskët dhe i butë në aplikim
 • Nuk le shenja të bardha në lëkurë
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
 • Testuar dermatologjikisht
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorni deodorantin çdo ditë pas dushit.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Sasia

50ml

AQUA / WATER • ALUMINUM CHLOROHYDRATE • PPG-15 STEARYL ETHER • CETEARYL ALCOHOL • CETEARETH-33 • C12-13 ALKYL LACTATE • DIMETHICONE • GLYCERIN • TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE • HYDROLYZED ALGIN • IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE • ZINC SULFATE (F.I.L. C161898/2).

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Vichy – Homme Deodorant roll-on 48 kundër njollave
 • Senada J. (blerës i verifikuar)

  Ky deodorant roll eshte nje shpetim sidomos per ditet e veres .

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART