- 15%

Vichy – Dercos Energising Stimulating Shampoo

(1 përshtypje mbi produktin)

1,743 Lekë 2,050 Lekë

Shampo trajtuese me Aminexil kundër rënies së flokëve

(Vichy Shampooing Energisant)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Shampo energjizuese e dizenjuar për trajtimin e hollimit dhe rënies së flokëve.

Vichy Shampo redukton shkallën e rënies së flokëve dhe ruan densitetin e flokëve. I lë flokët të ushqyer, të rivitalizuar dhe të forcuar nga rrënja deri tek majat. Formula ushqyese e kësaj shampo është e pasur me molekulën e patentuar Aminexil dhe me vitaminat PP, B5 dhe B6.

 • Riforcon dhe ushqen flokët nga rrënja deri tek majat
 • Redukton shkallën e rënies së flokëve
 • E testuar nën kontroll dermatologjik
 • Formulë hipoalergjike
 • Pa paraben
 • E pasuruar me Ujin Mineral Termal Vichy

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhojeni butësisht, lëreni të veprojë për pak minuta. Shpëlani flokët me ujë të bollshëm.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Vichy – Dercos Energising Stimulating Shampoo
 • Avatar

  Anonymous (blerës i verifikuar)


  Produkt i shkelqyer!

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Përbërësit
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Ammonium Hydroxide, Hexylene Glycol, Carbomer, Diaminopyrimidine Oxide, Disodium Ricinoleamido Mea-Sulfosuccinate, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Niacinamide, Panthenol, Polyquaternium-10, Pyridoxine HCl, Sodium Methylparaben, Parfum (Fragrance).

LART

×