- 20%

Vichy – Dercos Shampo qetësuese për flokë të thatë

1,600 Lekë

(Dercos Ultra Soothing Shampoo for Dry Hair)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Vichy Dercos shampo qetësuese  është një shampo e formuluar specifikisht për flokë të thatë dhe që mundëson qetësimin e kruarjes së skalpit.

Kjo shampo qetësuese nuk përmban sulfat dhe është formuluar e bazuar në kompleksin aktiv Sensirine që është e pasur me Glicerinë dhe Pantenol. Nga aplikimi i parë, do zbusë ndjesinë e diskomfortit dhe qetëson kruarjet e skalpit.

Pa paraben. Formule hipoalergjike.

E testuar dermatologjikisht

0/5 (0 Reviews)
Firma

Ducray

Linja

Dercos

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Aqua, Sodium Cocoyl Isethionate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Lauryl Sulfoacetate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glycerin, Glycol Distearate, Cocamidopropyl Betaine, Amodimethicone, Benzoic Acid, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Carbomer, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Coco-Betaine, Decyl Glucoside, Divinyldimethicone/Dimethicone Compolymer, Hydrogenated Coconut Acid, Isopropyl Alcohol, Panthenol, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Phenoxyethanol, Piroctone Olamine, Polyquaternium-10, Polyquaternium-7, Polysorbate-21, PPG-5-Ceteth-20, Propylene Glycol, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Salicylic Acid, Sodium Acetate, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Sodium Isethionate, Trideceth-6, parfum.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Dercos Shampo qetësuese për flokë të thatë”

LART