- 20%

Vichy – Dercos Shampo qetësuese për flokë normale në të yndyrshme

1,600 Lekë

Dercos Ultra Soothing Shampoo for Normal to Oily Skins

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Vichy Dercos qetësuese është një shampo e formuluar specifikisht për flokët normale në të yndyrshme që mundëson qetësimin e kruarjes së skalpit.

Kjo shampo qetësuese nuk përmban sulfate dhe është formuluar e bazuar në kompleksin aktiv Sensirine që është i pasur me Vitaminë C dhe Pantenol. Nga aplikimi i parë, do zbusë diskomfortin dhe qetësojë kruarjet në skalp.

Pa paraben. Formulë Hipoalergjike.

E testuar dermatologjikisht.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vichy

Linja

Dercos

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Aqua/Water, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Laureth-5 Carboxylic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Ascorbyl Glucoside, Coconut Acid, Hexylene Glycol, Isopropyl Alcohol, Lactic Acid, Panthenol, PEG-150 Distearate, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Piroctone Olamine, Polyquaternium-10, Polysorbate-21, Propylene Glycol, Salicylic Acid, Sodium Acetate, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Sodium Lauroyl Glutamate, Parfum/Fragrance.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Dercos Shampo qetësuese për flokë normale në të yndyrshme”

LART