- 15%

Vichy – Dercos Densi-Solutions Thickening Shampo

Original price was: 2,050 Lekë.Current price is: 1,742.50 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Shampo për flokë të hollë dhe të dobët me rhamnose dhe Filloxane

Shampo që vepron në skalpin e kokës duke larguar  papastërtitë dhe rivitalizuar flokët që nga rrënja. Veprimi i saj lejon forcimin dhe trashjen e fibrës së flokut, larje pas larje, për flokë të shëndetshëm.

Për të gjitha femrat që vuajnë nga hollimi i flokëve, humbja e densitetit dhe volumit të tyre dhe që i duan më të fortë dhe të shëndetshëm.

 • Flokë më të trashë në 6 javë
 • Ofron flokë të shëndetshëm, me volum dhe plot shkëlqim
 • Pastron butësisht skalpin
 • Për përdorim të përditshëm
 • Pa paraben
 • I testuar dematologjikisht.
 • I testuar në lëkurë të ndjeshme.
 • I testuar për alergji.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhojeni butësisht, lëreni të veprojë për pak minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

250ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Dercos Densi-Solutions Thickening Shampo”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART