- 20%

Vichy – Dercos Densi-Solutions Regenerating Thickening balm

2,000 Lekë

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Balsam që i ofron rezistencë, volum dhe shkëlqim flokëve të holluar dhe të dobët.

 • Flokë më të dendur në vetëm 6 javë
 • Ofron volum dhe shkëlqim të menjëhershëm
 • Zbut flokët duke i bërë më të fortë, më rezistent dhe më të dendur
 • Për përdorim të përditshëm me Dercos Thickening Shampoo
 • I pasur me Rhamnose dhe Ceramide

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni balsamin pas larjes me shampo, në gjatësi dhe në maja dhe shplajeni.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Aqua / Water, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Glycerin, Quaternium-87, Stearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Candelilla Cera / Candelilla Wax, Caprylyl Glycol, Cetyl Esters, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Isononyl Isononanoate, Isopropyl Alcohol, Limonene, Linalool, Mentha Piperita Oil / Peppermint Oil, Menthol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Rhamnose, Sodium Hydroxide, Tocopheryl Acetate, Parfum / Fragrance

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Dercos Densi-Solutions Regenerating Thickening balm”

LART