- 15%

Vichy – Dercos Aminexil Men Intensive Treatment

Original price was: 3,500 Lekë.Current price is: 2,975 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Trajtim intensiv për shenjat e para të rënies së flokëve tek meshkujt

Teskture fluide dhe e freskët për një trajtim intensiv për shenjat e para të rënies së flokëve.

Ky trajtim ngadalëson rënien e flokëve për 6 javë. Tektura në trajtë xheli lejon një aplikim të shpejtë dhe të lehtë në skalp.

Kjo formulë përmban disa përbërës aktivë si:

 • Aminexil: molekulë efikase kundër rënies së flokëve
 • Flavonoide: ekstrakt i pasur me flavonoide, të njohur për veprimin qetësues
 • Ekstrakt xhinxheri: veprim stimulues

E testuar në skalp të ndjeshëm. Respekton pH e skalpit. E testuar nën kontroll dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në të gjithë skalpin dha masazhojeni butësisht. Pa shplarje.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

36ml

AQUA / WATER, ALCOHOL DENAT., ACACIA SENEGAL GUM, DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE, AMINOMETHYL PROPANOL, CARAMEL
CI 15510 / ORANGE 4, CITRIC ACID, DEXTRIN, EPERUA FALCATA BARK EXTRACT, HYDROXYETHYLCELLULOSE, MENTHOXYPROPENEDOOLITRO-NUTRY / FRAGRANCE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Dercos Aminexil Men Intensive Treatment”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART