- 20%

Vichy – Dercos Aminexil Men Foaming Solution

Original price was: 4,080 Lekë.Current price is: 3,264 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Shkumë trajtuese me veprim të trefishtë

Kjo shkumë trajtuese me veprim të trefishtë kundër rënies së flokëve strukturon menjëherë dhe forcon flokët. Ky trajtim gjithashtu ngadalëson rënien e flokëve pas 6 javësh.

Tekstura e lehtë në formë shkume lejon një aplikim të lehtë dhe praktik në skalp.  E testuar në skalp të ndjeshëm.

Formula e saj kombinon disa përbërës aktiv:

 • Aminexil: molekulë aktive kundër rënies së flokëve
 • Ekstrakti natyral i bambusë dhe majaja forcojnë fibrën e flokut

E testuar nën kontroll dermatologjik

Udhëzimi mbi përdorimin

Tundeni mirë flakonin. Aplikojeni në të gjithë skalpin dhe masazhojeni. Doza ideale = 2 kapakë të flakonit. Nuk shplahet.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Dercos Aminexil Men Foaming Solution”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART