- 20%

Vichy – Deodorant Tolerance Optimale (aerosol)

(1 përshtypje mbi produktin)

1,464 Lekë

Në formë të përqendruar aerosoli. 100ml aerosol i përqendruar = 200ml deodorant

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Vichy – 48HR Mineral Deodorant

Vichy 48HR Mineral Deodorant Optimal Tolerance Spray është një deodorant i krijuar për lëkurat e ndjeshme ndaj kripërave të aluminit.

Hidraton dhe qetëson edhlVichy 48HR Mineral Deodorant Optimal Tolerance Spray 100ml është një deodorant i treguar për lëkurat e ndjeshëm dhe reaktiv ndaj kripërave të aluminit. Hidraton dhe qetëson edhe lëkurat më sensitive,madje edhe pas depilimit. Përmban një kombinim të glukonatit të zinkut dhe 15 mineraleve të Vichy Thermal Spring Water dhe qetësues të provitaminës B5 për efektivitet kundër aromës së pakëndshme deri në 48 orë.

 • Hipoalergjik
 • Formuluar për të minimizuar rreziqet e alergjisë
 • Pa alkool
 • Pa aromë
 • Pa kripëra alumini

Udhëzime mbi përdorimin

Spërkatni 15 cm nga lëkura.
Shmangni spërkatjen drejt syve dhe në lëkurën e irrituar.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me spray

Sasia

100ml

Butane, Isopropyl Palmitate, Cocos Nucifera Oil/ Coconut Oil, Magnesium Oxide, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Vichy – Deodorant Tolerance Optimale (aerosol)
 • Iljada B.

  Ne vere sqetullat kan tendence te irritohen, kjo me ka ndihmuar shume

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART