Kryefaqja » Produktet » Femra » Trupi » Deodorant » Vichy – Deodorant Stress Resist Roll-on

Vichy – Deodorant Stress Resist Roll-on

1,800 Lekë

In stock

Trajtues intensiv kundër stresit, përfshi edhe kushte stresi, me efikasitet 72 orë

In stock

Firma: ,
Kategoritë: , ,

Përshkrimi i Produktit

Trajtim anti-djersё 72 orё,  roll on. Trajtim intensiv anti- djersё.

Pёr lёkurё të ndjeshme, njё risi e vёrtetё anti-djersё : rregullon djersitjen e tepёrt pёr  72 orё, edhe nё  kushte stresi, dhe lёkura merr frymё lirisht.

Informacion Shtesë

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Roll-on

Sasia

30ml

water, Aluminium chlorohydrate, dimethicone, aluminum sesquichlorohydrate, C 14-22 alcohols, steareth-100 / PEG, 136 / hdi copolymer, perfume, perlite, c12-20 alkyl glucoside, Iodopropynyl butylcarbamate, rosa gallica extract / rosa gallica flower extract

Reviews

Nuk ka akoma përshtypje për këtë produkt.

Bëhu i pari që jep një përshtypje për “Vichy – Deodorant Stress Resist Roll-on”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Komento nëpërmjet llogarisë në rrjete sociale
Login with InstagramLogin with Google