- 20%

Vichy – Deodorant Stress Resist Roll-on

(2 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,830 Lekë.Current price is: 1,464 Lekë.

Trajtues intensiv kundër stresit, përfshi edhe kushte stresi, me efikasitet 72 orë

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Deodorant Stress Resist Roll-on 72h

Trajtim anti-djersё 72 orё,  roll on.  Qëndroni të freskët dhe të mbrojtur me Deodorantin kundër djersitjes Roll-On 72 orë të Vichy’s Stress Resist. Ofron mrojtje  deri në 72 orë edhe në situata stresuese dhe lёkura merr frymё lirisht.

 • Formula hipoalergjike.
 • E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
 • I pёrshtatshёm pёr lёkurё të ndjeshme
 • Pa parabenë dhe alkool.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:

 • Perspikalm MC
 • Kripë alumini
 • Uji mineral Vichy

Udhëzime mbi përdorimin 

Aplikojeni çdo ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Roll-on

Sasia

50 ml

water, Aluminium chlorohydrate, dimethicone, aluminum sesquichlorohydrate, C 14-22 alcohols, steareth-100 / PEG, 136 / hdi copolymer, perfume, perlite, c12-20 alkyl glucoside, Iodopropynyl butylcarbamate, rosa gallica extract / rosa gallica flower extract

Pështypjet mbi produktin
 • 4.5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  50%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Vichy – Deodorant Stress Resist Roll-on
 • Perseta G. (blerës i verifikuar)

  Efikasitet i larte, qendron gjate

 • Anila M.

  Prisja pak me teper efikasitet duke patur parasysh edhe cmimin.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART