- 20%

Vichy – Deodorant anti-transpirant kundër njollave (48h)

1,464 Lekë

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Vichy – Deodorant anti-transpirant kundër njollave (48h)

Siguri e përsosur gjatë gjithë ditës kundër aromave dhe djersitjes së tepërt.
Parandalon shfaqjen e shenjave të verdha në rroba me ngjyrë të hapur dhe mbetje që mund t’i ngurtësojnë ato, gjithashtu nuk lë shenja të bardha në rrobat e errëta

 • Testuar nën kontroll dermatologjik, lëkurë hipoallergjike.
 • I përshtatshëm për burra dhe gra që kërkojnë kompromisin më të mirë midis efikasitetit dhe komoditetit të përdorimit
 • I përshtatshëm për lëkurë e ndjeshme

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Roll-on

Sasia

50ml

Aqua/ water, aluminum chlorohydrate, dimethicone, C14-22 alcohols, steareth-100/ PEG-136/ HDI copolymer , perfume/ fragrance, perlite, C12-20 alkyl glucoside, tetrasodium glutamate diacetate, iodopropynyl butylcarbamate

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Deodorant anti-transpirant kundër njollave (48h)”

LART