- 20%

Vichy – Deodorant për meshkuj për lëkura të ndjeshme. 72h

(1 përshtypje mbi produktin)

1,464 Lekë

(Homme Deodorant Anti-transpirant 48H)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

VICHY Homme 72Hr Anti-Derspirant Deodorant

Kontroll Ekstrem – Mbron kundër djersitjes deri në 72 orë, i përshtatshëm edhe për lëkurë të ndjeshme.

Efektiviteti:
Kombinimi i përbërësit aktiv i shkëmbinjve mineral  rregullon djersitjen dhe thith lagështinë për 72 orë.

 • Lëkura juaj nuk ngjitet dhe nuk irritohet. Ajo ndihet gjatë gjithë ditës këndshëm e freskët.
 •  I testuar dermatologjikisht
 •  I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
 •  I jep lëkurës një ndjesi të këndshme, pa ngjitje
 •  Tolerancë e lartë ndaj lëkurës: jo irrituese, jo sensibilizuese.

Pёrmban Oligo-Zink, reduktues i ndjeshmёrisё.Jep njё ndjesi tё menjёhershme freskie.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Roll-on

Sasia

50ml

WATER (AQUA), GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, ZINC OXIDE, OCTYLDECANOL, BUTYLENE GLYCOL, POLYACRYLAMIDE, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, COPPER SULFATE, ZINC SULFATE, SODIUM HYALURONATE, VITIS VINIFERA (GRAPE) VINE EXTRACT, ASIATICOSIDE, ASIATIC ACID, MADECASSIC ACID, C13-14 ISOPARAFFIN, OCTYLDODECYL XYLOSIDE, PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, LAURETH-7, LAURETH-3, HYDROXYETHYLCELLULOSE, ACETYL DIPEPTIDE-1 CETYL ESTER.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Vichy – Deodorant për meshkuj për lëkura të ndjeshme. 72h
 • Iljada B.

  ❤❤?? dashuri me arome te pare

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART