- 20%

Vichy – Deodorant Mineral pa alumin

(1 përshtypje mbi produktin)

1,464 Lekë

Deodorant me qëndrueshmëri 24h pa kripëra alumini.

Përshkrimi i Produktit

Roll-on pa kripërat e aluminit, i përshtatshëm në mënyrë perfekte edhe për lëkurat e ndjeshme.

Perlite, një mineral shumë përthithës, mundëson një efikasitet të shtuar kundër djersitjes dhe aromës. Ndërthuret me një parfum hipoalergjik për një ndjesi freskie që zgjat.
Mbron lëkurën nga djersitja gjatë gjithë ditës pa kripërat e aluminit. Respekton të gjithë tipet e lëkurave, edhe më të ndjeshmet.

 • Deodorant me efikasitet 24 orë.
 • Pa paraben, hipoalergjik, pa parfum
0/5 (0 Reviews)
Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Roll-on

Sasia

50ml

AQUA / WATER – CETEARYL ALCOHOL – PERLITE – BUTYLENE GLYCOL – PPG-15 STEARYL ETHER – CETEARETH-33 – ZINC GLUCONATE – PERFUME / FRAGRANCE – DIMETHICONE – CAPRYLYL GLYCOL – p-ACID ANISIC – ALLANTOIN – CITRIC ACID

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Vichy – Deodorant Mineral pa alumin
 • Iljada B.

  Me pelqen qe nuk ka aluminum

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART