- 20%

Vichy – Deodorant krem anti-transpirant 7 ditor

(2 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,830 Lekë.Current price is: 1,464 Lekë.

(Deodorant Traitment Anti-Transpirant Creme)

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Vichy – Deodorant krem anti-transpirant 7 ditor

Luftoni djersitjen e tepërt me deodorantin Vichy’s 7 Day Cream. E përshtatshme për meshkuj ose femra, formula e qendrueshme redukton shkallën e djersitjes javë pas jave, ndërsa qetëson lëkurën potencialisht të ndjeshme të sqetullave që të ndiheni të qetë dhe të thatë. Formulё hipoalergjike. E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Vichy krem 7 ditor anti-transpirant pёrmban kripёra tё Aluminit, nё mikrogrimca 2 herё mё tё vogla se ato normale, pёr tё vepruar direkt dhe nё thellёsi nё poret qё prodhojnё djersё, si dhe Ujin Mineral Vichy me efekt qetësues.

Përfitimet kryesore prej deodorantit Vichy janё:

 • Trajtim 7 ditor kundër djersitjes.
 • Sqetullat qëndrojnë të freskëta dhe të thata. Niveli i djersitjes bie dhe bёhet mё i ulёt nga java nё javё.
 • Përbërës me origjinë natyrale kundër aromës së pakëndshme.
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
 • Pa parabenë dhe alkool. Pa aromatizues.
 • Ofroni rehati për lëkurën e sqetullave.
 • Formulё hipoalergjike. Testuar klinikisht nën kontroll dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni deodorantin çdo ditë pas dushit. Aplikoni një shtresë të hollë të formulës së kremit në lëkurë të pastër, të thatë dhe jo të irrituar.

Ndiqni skemën e përdorimit brenda paketimit. Rekomandohet për të luftuar djersitjen e tepërt.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Aqua, Aluminum Chlorhydrate, Aluminum Sesquichlorohydrate, Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Sorbitol, Dimethicone, Parfum (Fragrance), Iodopropynyl Butylcarbamate, PEG-4 Dilaurate, PEG-4 Laurate.

Active Ingredients: Anti-transpirant micro-affiné, Eau Thermale de Vichy.

Pështypjet mbi produktin
 • 4.67
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  33%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Vichy – Deodorant krem anti-transpirant 7 ditor
 • Iljada B.

  Deri tani nota 10

 • .

  Shumë efektiv kunder aromes se djerses, sidomos per vajzat pas shtatzanise, kur hormonet e theksojnë aromen e djerses. Paskam harxhuar leket kot me antidjersat e tjera.
  Ne farmaci e bleva me shtrenjte, ketu qenka me oferte👌

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART