- 20%

Vichy – Deodorant Anti-Transpirant roll-on (48h)

(3 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,830 Lekë.Current price is: 1,464 Lekë.

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Vichy Deodorant Anti-Transpirant roll-on (48h)

Vichy Anti-Perspirant Treatment 48h Roll-On 50ml është një deodorant i krijuar në rast të djersitjes intensive, deodoranti përmban një ingredient që ka targeton perspirimin – redukton djersitjen dhe heq aromën, për 48 orë. Përbërësit e tij aktivë të mikro-rafinuar antidjersë lejojnë veprim të synuar në zemër të poreve të djersës. Ky deodorant ofron efikasitet antidjersë afatgjatë pa shqetësime për lëkurën.

 • Pa alkol
 • Pa aromatizues
 • Hipoalergjike
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

Udhëzime mbi përdorimin

Apliko një shtresë të hollë nëpërmjet roll-on në sqetulla në mëngjes dhe/ose në darkë

Rekomandohet për persona me djersitje të tepërt.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Roll-on

Sasia

50ml

Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Aluminum Sesquichlorohydrate, PPG-15 Stearyl Ether, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-33, Dimethicone, Iodopropynyl Butylcarbamate, PEG-4 Dilaurate, PEG-4 Laurate.

Active Ingredients: Proline Cutei, Eau Thermale de Vichy.

Pështypjet mbi produktin
 • 3.67
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  67%
3 përshtypje për Vichy – Deodorant Anti-Transpirant roll-on (48h)
 • Anila M. (blerës i verifikuar)

  Vichy eshte nder markat me te mira dhe ky produkt eshte fantastik

 • Miranda D.

  E dashuroj. Nuk le njolla dhe aroma fantastice

 • .

  Ky deodorant do tju shaterroj rrobat, le nje ngjyre te bardhe me pjesen poshte sqetullave. Nuk e rekomandoj

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART