- 20%

Vichy – Deodorant Anti-Transpirant Spray

1,464 Lekë

Deodorant me efikasitet 48 orë.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Vichy Deodoroant spray me veprim 48  orësh, stabilizon perspirimin e lëkurës për një kohë të gjatë duke e lënë në të njejtën kohë lëkurën të marrë frymë. Rezultat i dyfishtë: anti-lagёshti dhe anti-erё.

Rezultati: Lёkura ёshtё e thatё dhe e freskёt pёr njё kohё tё gjatё. Nuk lё njolla tё bardha nё lёkurё.

 • Pa alkol

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni shishen 15cm larg nga lëkura dhe shtypni spray.

Rekomandohet për njerëz me djersitje të tepërt.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

125ml

Isobutane, Dimethicone Aluminum Chlorohydrate, Triethyl Citrate, Dimethiconol, Isopropyl Palmitate, Parfum (Fragrance), Perlite, Stearalkonium Bentonite.

Active Ingredients: Sels d’aluminium, Eau Thermale de Vichy.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Deodorant Anti-Transpirant Spray”

LART