- 20%

Vichy – Clinical Control 96h Protection Anti-Odor Deodorant

1,464 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Vichy Clinical Control 96Hr Protection Anti-Perspirant Roll On Deodorant

Një deodorant efektiv në formë roll-on që siguron mbrojtje të qëndrueshme ndaj djersitjes dhe aromës së pakëndshme deri në 96 orë. Ideale edhe për meshkujt që përjetojnë djersitje intensive, formula ultra tolerante, e fuqishme dhe e tharjes së shpejtë është e pasur me përbërës aktivë kundër djersitjes, si zinku anti-bakterial dhe ndihmon në eliminimin e 100% të aromave.

 • Qëndroni të freskët, të sigurt dhe të mbrojtur deri në 96 orë.
 • Pa alkool.
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
 • Hipoalergjik.
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, edhe lëkurën e ndjeshme
 • Përbërësit aktivë:  Kripë alumini , Uji mineral Vichy ,Proline Cutei.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë

 

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Roll-on

Sasia

50ml

AQUA/ WATER – ALUMINUM CHLOROHYDRATE DIMETHICONE-C14-22 ALCOHOLS – PARFUM/ FRAGRANCE – STEARETH-100/PEG-136/HDI COPOLYMER – PERLITE – ZINC PCA – C12-20 ALKYL GLUCOSIDE – PENTYLENE GLYCOL

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Clinical Control 96h Protection Anti-Odor Deodorant”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART