- 20%

Vichy – Capital Soleil Tinted Dry Touch Face Fluid (SPF 50+)

2,320 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Vichy – Capital Soleil Tinted Dry Touch Face Fluid (SPF 50+)

Fluid i përshtatshëm për lëkura mikse dhe të yndyrshme që kanë nevojë për një veprim mat. Ky krem BB ofron 6 veprime të ndryshme brenda vetëm një produkti: mbrojtje UVA/UVB, mbrojtje kundër plakjes përmes filtrave UVA, mbulim me ngjyrë unifikuese, nxitje të shkëlqimit, lëkurë më të lëmuar dhe më të hidratuar falë acidit hialuronik në formulë. Ditë pas dite, lëkura është e mbrojtur dhe më e njëtrajtshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni mirë përpara përdorimit. Aplikoni kremin në mëngjes si hapi i fundit i rutinës së kujdesit të lëkurës. Riaplikoni pas 2 orësh ekspozimi ne diell, banje ose tharje me peshqir.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Mikse, E yndyrshme

Forma

Tubet

Sasia

50 ml

SPF

50+

Aqua / Water, Ci 77891 / Titanium Dioxide, Homosalate, Ethylhexyl Salicylate, Dimethicone, Ethylhexyl Triazone, C12-15 Alkyl Benzoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Drometrizole Trisiloxane, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Octocrylene, Glycerin, Silica, Pentylene Glycol, Styrene/Acrylates Copolymer, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Stearyl Alcohol, Potassium Cetyl Phosphate, Parfum / Fragrance, Caprylyl Methicone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Disodium Edta, Inulin Lauryl Carbamate, Peg-8 Laurate, Phenoxyethanol, Poterium Officinale Root Extract, Stearic Acid, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Titanium Dioxide [Nano] / Titanium Dioxide, Tocopherol, Triethanolamine, Xanthan Gum, Zingiber Officinale Root Extract / Ginger Root Extract

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Capital Soleil Tinted Dry Touch Face Fluid (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART