- 20%

Vichy – Capital Soleil Stick për zonat e ndjeshme (SPF 50+)

Original price was: 1,400 Lekë.Current price is: 1,120 Lekë.

In stock

Përshkrimi i Produktit

Vichy – Capital Soleil Stick për zonat e ndjeshme (SPF 50+)

Capital Soleil Stick SPF 50+ mbron lëkurën nga efektet e dëmshme të diellit. Projektuar për zonat e ndjeshme të fytyrës dhe trupit, ai përfshin një sistem filtri me spektër të gjerë dhe Mexoryl® me bazë UVA-UVB fotostabile.

 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
 • Sistemi i filtrave me spektër të gjerë
 • Rezistent ndaj ujit
 • I pasur me Ujë Termal Mineralizues Vichy
 • Hipoalergjike

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në zonat e ndjeshme që kërkojnë mbrojtje shtesë. Riaplikoni SPF gjatë gjithë ditës.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

9ml

SPF

50+

885423 1 RICINUS COMMUNIS SEED OIL / CASTOR SEED OIL ISOPROPYL PALMITATE POLYETHYLENE ISOHEXADECANE HOMOSALATE ETHYLHEXYL TRIAZONE OCTOCRYLENE BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE DROMETRIZOLE TRISILOXANE PARAFFIN THEOBROMA CACAO SEED BUTTER / COCOA SEED BUTTER BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE CERA MICROCRISTALLINA / MICROCRYSTALLINE WAX CI 77491, CI 77492 / IRON OXIDES CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE CITRIC ACID GLYCINE SOJA OIL / SOYBEAN OIL SYNTHETIC WAX TOCOPHEROL

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Capital Soleil Stick për zonat e ndjeshme (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART