- 20%

Vichy – Capital Soleil Protective Water Enhanced Tan (SPF 30)

Original price was: 3,400 Lekë.Current price is: 2,720 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Vichy – Capital Soleil Protective Water Enhanced Tan (SPF 30)

Kujdes ndaj diellit me mbrojtje të lartë SPF 30, për fytyrën dhe trupin, në një format unik uji mbrojtës. I pasuruar me filtra UV me spektër të gjerë dhe beta karoten natyral për një nxirje të menjëhershme. Ky spërkatës inovativ është i lehtë dhe absorbohet shpejt, për rehati maksimale.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:

Beta-karoteni natyral, ujë termal mineral Vichy

 • Kujdes ndaj diellit me spektër të gjerë SPF 30 për të mbrojtur lëkurën tuaj delikate nga efektet e dëmshme të rrezeve UV
 • Spërkatje ultra e lehtë, absorbohet shpejt
 • Nuk njollos rrobat
 • E pasuruar me beta karoten dhe antioksidantë për t’i dhënë lëkurës një nxirje natyrale
 • I testuar dermatologjikisht
 • I përshtatshëm edhe për lëkurë të ndjeshme

Udhëzime mbi përdorimin

Mbroni lëkurën me Capital Soleil Solar Protective Water SPF 30 Enhanced Tan 10 minuta para ekspozimit në diell, duke e riaplikuar  disa herë për mbrojtje maksimale.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

200ml

SPF

30

AQUA / WATER ● HOMOSALATE ● DICAPRYLYL ETHER ● DICAPRYLYL CARBONATE ● OCTOCRYLENE ● ETHYLHEXYL SALICYLATE ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● GLYCERIN ● ALCOHOL DENAT. ● ETHYLHEXYL TRIAZONE ● PROPANEDIOL ● DIISOPROPYL SEBACATE ● BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE ● PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID ● CAPRYLYL GLYCOL ● CI 40800 / BETA-CAROTENE ● DISODIUM EDTA ● HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / SUNFLOWER SEED OIL ● PHENOXYETHANOL ● POLY C10-30 ALKYL ACRYLATE ● TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID ● TOCOPHEROL ● TRIETHANOLAMINE ● PARFUM / FRAGRANCE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Capital Soleil Protective Water Enhanced Tan (SPF 30)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART