- 20%

Vichy – Capital Soleil Mattifying 3-in-1 (SPF 50+)

(2 përshtypje mbi produktin)

2,400 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Trajtim ditor matifikues 3 në 1: veprim antioksidant kundër ndotjes dhe stresit oksidativ, siguron një efekt mat dhe forcon barrierën e lëkurës.

I pasur me argjilë jeshile dhe ujë termal Vichy, mbron lëkurën nga rrezet UV dhe kontrollon prodhimin e yndyrës gjatë gjithë ditës.

Teksturë e lehtë, që përthithet shpejt, me efekt kundër shkëlqimit për një lëkurë të pastër dhe më të butë.

 • E testuar dermatologjikisht.
 • Hipoalergjike.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni produktin para ekspozimit në diell. Riaplikojeni disa herë gjatë ditës. Evitoni zonën rreth syve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E yndyrshme

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

50+

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 4.5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  50%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Vichy – Capital Soleil Mattifying 3-in-1 (SPF 50+)
 • Ermila S. (blerës i verifikuar)

  Nje nga kremrat e diellit, tekstura e te cilit, perhapja dhe qendrueshmeria ne lekure, me ka pelqyer shume, po shume! I jep lekures nje shkelqim te shendetshem pa e tepruar, pa e yndyrosur gjate dites dhe nuk bie copa copa. E vetmja gje qe me ka lene pak ne medyshje ishte qe kur e vendosja ne fillim, me jepte nje ndjesi pickimi. Ndoshta nga formulimi me shume vajra esenciale, me pak permbajtje alkooli dhe parfum. E rekomandoj! Do e ribleja, besoj, por si ka ardhur akoma radha! Raporti cmim-cilesi, mendoj se eshte ok.

 • Anila M.

  Eshte nje krem i cili mund te perdoret gjate te gjithe vitit. Mund të vendoset poshte make up. Lekura qendron e bute dhe nuk krijon yndyre. Absolutely e rekomandoj :)

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART