- 20%

Vichy – Capital Soleil Invisible Fluid Spray për fëmijë (SPF 50+)

Original price was: 3,600 Lekë.Current price is: 2,880 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Capital Soleil Invisible Fluid Spray enfant kids SPF 50+

Mbrojtje nga dielli për trupin dhe fytyrën SPF 50+ për të gjitha llojet e lëkurës. Capital Soleil Invisible Fluid Spray mbron lëkurën nga rrezet UVA dhe UVB, gjithashtu parandalon dhe mbron nga foto-dëmtimet qelizore.

 • Mbrojtja e lëkurës tuaj kundër rrezeve UV është thelbësore për ta ruajtur atë nga rreziqet e diellit (djegie nga dielli, plakja e lëkurës, kanceri, etj.).
 • Capital Soleil  SPF50+ Kids Invisible Fluid Spray është një krem antioksidant për fytyrën dhe trupin që ofron mbrojtje të avancuar kundër rrezeve të shkurtra dhe të gjata UVA, rrezeve UVB dhe radikaleve të lira.
 • I krijuar për të gjitha llojet e lëkurave dhe të gjitha fototipet, kjo mbrojtje me 4 nivele ndihmon në parandalimin e dëmtimit të qelizave që lidhen me ekspozimin në diell.
 • Falë teknologjisë së patentuar Netlock, tekstura e tij ultra e lehtë e lëngshme vepron si një shtresë mbrojtëse shumë rezistente ndaj rrezeve UV dhe e padukshme në lëkurë, pa shenja të bardha.
 • Formula hipoalergjike dhe e testuar dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni në fytyrë dhe trup pak para ekspozimit në diell. Riaplikoni çdo 2 orë ose menjëherë pas notit ose djersitjes.

Firma

Vichy

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me spray

Sasia

200ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Capital Soleil Invisible Fluid Spray për fëmijë (SPF 50+)”

Aqua / Water / Eau, Alcohol Denat., Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Isopropyl Palmitate, Diisopropyl Adipate, Glycerin, Propanediol, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Dicaprylyl Ether, Triethanolamine, C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Drometrizole Trisiloxane, Hydroxyacetophenone, Sodium Polyacrylate, Tocopherol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Vitreoscilla Ferment.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART