- 20%

Vichy – Capital Soleil Fresh Protective Milk (SPF 50+)

Original price was: 3,600 Lekë.Current price is: 2,880 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Vichy – Capital Soleil Fresh Protective Milk SPF 50+

Qumështi Capital Soleil për fytyrën dhe trupin SPF 50+ ka një teksturë jo të yndyrshme të pasuruar me Acid Hialuronik hidratues. Tekstura është e lehtë për t’u aplikuar dhe nuk lë shenja të bardha. Formula e lehtë përfshin një sistem filtrimi fotostabil me bazë Mexoryl®, me spektër të gjerë UVA dhe UVB për të luftuar efektet e dëmshme të diellit në lëkurë.

 • Ideale për të gjithë familjen
 • Lufton efektet e dëmshme të rrezeve UV të diellit
 • E lehtë për t’u aplikuar dhe nuk lë shenja të bardha
 • Pa parabene apo aroma
 • I pasuruar me Ujë Termal Mineralizues Vichy
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
 • Hipoalergjike

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë 10 minuta para ekspozimit në diell dhe riaplikojeni herë pas here.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

300ml

AQUA / WATER • ISOPROPYL PALMITATE • GLYCERIN • OCTOCRYLENE • ETHYLHEXYL SALICYLATE • ALCOHOL DENAT. • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • TITANIUM DIOXIDE [NANO] / TITANIUM DIOXIDE • ETHYLHEXYL TRIAZONE • TALC • STEARIC ACID • POTASSIUM CETYL PHOSPHATE • DIISOPROPYL SEBACATE • SYNTHETIC WAX • ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER • ALUMINUM HYDROXIDE • CAPRYLYL GLYCOL • DISODIUM EDTA • GLYCERYL STEARATE • MYRISTIC ACID • PALMITIC ACID • PEG-100 STEARATE • PHENOXYETHANOL • TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID • TOCOPHEROL • TRIETHANOLAMINE • XANTHAN GUM (

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Capital Soleil Fresh Protective Milk (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART