- 20%

Vichy – Capital Soleil Fresh Protective Milk (SPF 50+)

Original price was: 3,600 Lekë.Current price is: 2,880 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Vichy Capital Soleil Fresh Protective Milk (SPF 50+)

Qumështi i trupit SPF 50 ka një teksturë jo të yndyrshme të pasur me Acid Hialuronik.

Tekstura është e lehtë për t’u aplikuar dhe nuk lë shenja të bardha. Formula përfshin një sistem filtrimi fotostabël me bazë Mexoryl®, me spektër të gjerë UVA dhe UVB për të luftuar efektet e dëmshme të diellit në lëkurë.

Përbërësit kryesorë:

 • Ujë termal mineralizues Vichy

Përfitimet kryesore:

 • Ideal për të gjithë familjen
 • Lufton efektet e dëmshme të rrezeve UV të diellit
 • I lehtë për tu aplikuar dhe nuk lë shenja të bardha
 • Pa parabene apo aromë
 • I pasur me ujë termal mineralizues Vichy
 • I përshtatshëm për fytyrë dhe trup
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni 10 minuta para ekspozimit në diell për mbrojtje më të mirë.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

300ml

SPF

50+

Aqua / Water, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Alcohol Denat., Butyl Methoxydibenzoylmethane, Titanium Dioxide [Nano] / Titanium Dioxide, Ethylhexyl Triazone, Talc, Stearic Acid, Potassium Cetyl Phosphate, Diisopropyl Sebacate, Synthetic Wax, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Disodium Edta, Glyceryl Stearate, Myristic Acid, Palmitic Acid, Peg-100 Stearate, Phenoxyethanol, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Tocopherol, Triethanolamine, Xanthan Gum (

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Capital Soleil Fresh Protective Milk (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART