- 20%

Vichy – Capital Soleil Dry Touch Face Fluid (SPF 30)

Original price was: 3,000 Lekë.Current price is: 2,400 Lekë.

In stock

Përshkrimi i Produktit

Vichy Capital Soleil Dry Touch Face Fluid (SPF 30)

Kremi për fytyrën Vichy Capital Soleil Dry Touch SPF30 është krijuar posaçërisht për mbrojtje të lartë të lëkurës nga rrezet e diellit.

Përmban sistemin e filtrit Meroxyl për mbrojtje me spektër të gjerë kundër rrezeve UVA dhe UVB. Përbërësit e tij hidratues ruajnë lagështinë e nevojshme të lëkurës pa praninë e shkëlqimit, me një fund të thatë në prekje.

 • Lëkura mbetet mat, e butë dhe rrezatuese, ndërsa shëndeti i saj mbrohet.
 • Mbron dhe jep një efekt mat, prej kadifeje.
 • Vichy Capital Soleil Dry Touch është shumë i lehtë dhe rezistent ndaj ujit.
 • Teksturë e hollë e papërshkueshme nga uji
 • Mbrojtje me spektër të gjerë UVA-UVB

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni produktin pak para ekspozimit në diell. Shmangni konturin e syve. Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm.

Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Mikse, E yndyrshme

Sasia

50ml

Forma

Tubet

SPF

30

ALCOHOL DENAT. – DIISOPROPYL SEBACATE – SILICA – BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE – CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE – C12-15 ALKYL BENZOATE – OCTOCRYLENE – ISOPROPYL LAUROYL SARCOSINATE – AQUA / WATER – ZEA MAYS STARCH / CORN STARCH – ETHYLHEXYL TRIAZONE – POLY C10-30 ALKYL ACRYLATE – GLYCERYL STEARATE – BEHENYL ALCOHOL – METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO] / METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL – DISODIUM EDTA – DISODIUM ETHYLENE DICOCAMIDE PEG-15 DISULFATE – DROMETRIZOLE TRISILOXANE – GLYCERYL STEARATE CITRATE – PHENOXYETHANOL – SODIUM HYALURONATE – TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID – TRIETHANOLAMINE – XANTHAN GUM – PARFUM / FRAGRANCE – AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE – CAPRYLYL GLYCOL – CETYL ALCOHOL – DECYL GLUCOSIDE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Capital Soleil Dry Touch Face Fluid (SPF 30)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART