- 20%

Vichy – Capital Soleil Cell Protect Oil (Spf 50+)

Original price was: 3,400 Lekë.Current price is: 2,720 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Vichy Capital Soleil Cell Protect Oil SPF 50+

Një përkujdesje për lëkurën në trajtë vaji për mbrojtje të avancuar ndaj rrezeve UV për fytyrën dhe trupin.

Mbron në nivelin e sipërfaqes së qelizave të lëkurës për të ndihmuar në përmirësimin e cilësisë së lëkurës dhe për të synuar rrudhat dhe lëkurën e thatë.

Formuluar me mbrojtje të avancuar për mbrojtje kundër UVA, UVB, UVA me gjatësi vale të gjata. Struktura e lëkurës duket e rafinuar dhe rrezatuese; lëkura ndihet e ushqyer dhe e butë; dhe barriera e lëkurës forcohet.

 • I pasur me përbërës aktivë dermatologjike: Squalane dhe vitaminë E antioksiduese.
 • Ofron një aplikim ultra-sensorial me një teksturë vaji me prekje të thatë dhe përfundim të padukshëm.
 • I përshtatshëm për t’u përdorur në fytyrë, trup dhe për të ushqyer majat e flokëve.
 • Hipoalergjik dhe i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Përhapni një shtresë të barabartë në të gjithë trupin me lëvizje rrethore.

Aplikojeni përsëri shpesh, veçanërisht pas notit, djersitjes ose fshirjes me peshqir, për të ruajtur mbrojtjen.

Mos e spërkatni direkt në fytyrë, aplikojeni në pëllëmbët e duarve përpara se ta aplikoni.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

200ml

SPF

50+

Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate, Alcohol Denat., Diisopropyl Sebacate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, C12-15 Alkyl Benzoate, Dicaprylyl Carbonate, Ethylenediamine/Stearyl Dimer Dilinoleate Copolymer, Squalane, Ceramide Np, Drometrizole Trisiloxane, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol, Parfum / Fragrance.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Capital Soleil Cell Protect Oil (Spf 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART