- 20%

Vichy – Capital Soleil Cell Protect Invisible Water Fluid Spray (SPF 30)

2,720 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Vichy Capital Soleil Cell Protect Invisible Water Fluid Spray (SPF 30)

Capital Soleil Cell Protect Spray është një fluid i padukshëm dhe i lehtë për fytyrën dhe trupin, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Formuluar me acid hialuronik, ujë mineralizues vullkanik Vichy dhe fraksione probiotike; ky spray i avancuar i mbrojtjes nga dielli ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës duke mbrojtur lëkurën nga dëmtimet e dëmshme UVA dhe UVB me teknologjinë inovative të filtrit Netlock. 4 nivele mbrojtjeje kundër, UVA, UVB, UVA të gjata, e kombinuar me mbrojtje antioksiduese.

Teknologjia Netlock ofron një formulë të lehtë për t’u përhapur që është jashtëzakonisht rezistente ndaj djersës, rërës dhe ujit.

 • Përfundim i padukshëm në lëkurës në të gjitha fototipet.
 • Ndjenjë jo ngjitëse dhe jo e yndyrshme.
 • Shumë rezistent ndaj ujit.
 • Hipoalergjike.
 • Testuar nën kontroll dermatologjik dhe oftalmologjik.
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme në fytyrë dhe trup.

Udhëzime mbi përdorimin 

Spërkateni një sasi të mjaftueshme në fytyrë dhe trup përpara ekspozimit në diell. Masazhojeni lëkurën për të krijuar një shtresë uniforme mbrojtjeje.

Riaplikoni shpesh për të ruajtur mbrojtjen. Minimizoni ekspozimin në diell kur është e mundur.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Sasia

200ml

Forma

Shishe me spray

SPF

30

AQUA / WATER, HOMOSALATE, DICAPRYLYL ETHER, DIISOPROPYL SEBACATE, OCTOCRYLENE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, DICAPRYLYL CARBONATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, ALCOHOL DENAT, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, GLYCERIN, PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID, PROPANEDIOL, TRIETHANOLAMINE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, CAPRYLYL GLYCOL, CI 40800 / BETA-CAROTENE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / SUNFLOWER SEED OIL , PHENOXYETHANOL, POLY C10-30 ALKYL ACRYLATE, TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID, TOCOPHEROL,TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Capital Soleil Cell Protect Invisible Water Fluid Spray (SPF 30)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART