- 20%

Vichy – Balsam pas rruajtjes

2,720 Lekë

Balsam pas rroje që jep rehati, eleminon skuqjet, qetëson ndjesinë e skuqjes pas rruajtjes

(Homme Sensi Baume Ca)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Balsam pёr lёkurё tё ndjeshme.
Zbut menjёherё lёkurёn e irrituar dhe tё skuqur. Lёkura bёhet me rezistente dhe e forcuar, pas cdo rruajtje.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

68837412 Aqua Dimethicone Glycerin Zea Mays Starch Isohexadecane Sorbitan Stearate C13 – 14 Isoparaffin 2,6-Dimethyl-7-Octen-2-Ol Stearyl Alcohol Calcium Pantetheine Sulfonate Ammonium Polyacryldimethyltauramide Poloxamer 338 Disodium EDTA Sucrose Cocoate Caprylyl Glycol Laureth-7 Eperua Falcata Bark Extract Dextrin Lactic Acid Polyacrylamide Code F.I.L.: B159668/3

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Balsam pas rruajtjes”

LART