- 20%

Vichy – Aqualia Thermal Rich

Original price was: 3,690 Lekë.Current price is: 2,952 Lekë.

Përkujdesje hidratuese dhe ushqyese për lëkura të thata

Përshkrimi i Produktit

Përkujdesje e formuluar specifikisht për hidratimin e lëkurave të thata dhe shumë të thata.

Përmban Ujë Termal Vichy, Acid Hialuronik me origjinë natyrale dhe Mannose duke forcuar hidratimin dhe zvogëluar humbjen e ujit të lëkurës.

97% e përbërësve janë me origjinë natyrale. 3% i mbetur garanton ndjeshmërinë optimale dhe konservimin.

Rezultatet

Që nga aplikimi i parë, lëkura hidratohet menjëherë, është e butë dhe e mbrojtur nga ndotja. Lëkura është e hidratuar për 48 orë, është më me ndriçim dhe poret ngushtohen.

 • Formulë hipoalergjike. E testuar nën kontroll dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të pastër.

Firma

Vichy

Lloji i lëkurës

E thatë

Linja

Aqualia

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua / Water, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Propanediol, Cetearyl Alcohol, Alcohol Denat, Cetyl Esters,Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter, Pentylene Glycol, Sinkylose-Polylylate Polygar Caprylyl Glycol, Citric Acid, Perfume / Fragrance.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Aqualia Thermal Rich”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART