- 20%

Vichy – Aqualia Thermale, hidratues për buzët

Original price was: 1,100 Lekë.Current price is: 880 Lekë.

Përkujdesje hidratuese për buzët. Veprim 24 orë, pa ngjyrë.

(Aqualia Thermale Levres)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Balsam lenitiv riparues

Hidraton dhe riparon buzёt e çara .

Firma

Vichy

Linja

Aqualia

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

4.7ml

Octyldodecanol, Polyethylene, Polybutylene, Hydrogenated Polyisobutene, Butyrospermum Parkii Butter, Myristyl, Cera Alba, Ricinus Communis Oil, Cetyl Alcohol, Cetyl Palmitate, BHT, Asiatic Acid, Glycerin, Tocopheryl Acetate, Parfum.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Aqualia Thermale, hidratues për buzët”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART