- 20%

Vichy – Aqualia Thermale Cream Gel Rehydrating

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 3,690 Lekë.Current price is: 2,952 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Vichy Aqualia Thermal Cream-Gel është një përkujdesje e formuluar veçanërisht për hidratimin e lëkurave të kombinuara dhe të yndyrshme.

Përmban Ujë termal të mineralizuar të lidhur me acid Hialuronik me origjinë natyrale dhe Mannose të cilat hidratojnë dhe ndalojnë humbjen e ujit nga lëkura.

97% e përbërësve është me origjinë natyrale. 3% që mbetet ju garanton konservimin optimal.

Rezultatit

Që nga aplikimi i parë, lëkura hidratohet menjëherë dhe mbrohet nga ndotja. Lëkura juaj është e hidratuar për 48 orë, me ndriçim dhe vijat e holla zbuten.

 • Formulë hipoalergjike. E testuar nën kontroll dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë, vetëm ose pas serumit.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Mikse, E yndyrshme

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Përbërësit
Aqua / Water, Glycerin, Alcohol Denat., Caprylic / Capric Triglyceride, Mannose, Carbomer, Sodium Pca, Salicylic Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Limnanthes Alba Seed Oil / Meadowfoam Seed Oil, Caprylyl Glycol, Acrylates / Colylance / C10-30

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Vichy – Aqualia Thermale Cream Gel Rehydrating
 • .

  Per mua me i miri

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART