- 20%

Vichy – Aqualia Thermal SPA nate

Original price was: 4,000 Lekë.Current price is: 3,200 Lekë.

Përkujdesje nate për lëkura të dehidratuara.

(Aqualia Thermal SPA Nuit)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Krem-xhel rigjenerues shplodhёs

Një krem nate dhe maskë fytyre ultra e rehatshme, thellësisht hidratuese me Acid Hyaluronik të Pastër dhe Ujë Vullkanik Vichy për të bllokuar lagështinë dhe për të rritur hidratimin. Hidraton dhe qetëson lëkurën e thatë  gjatë natës kur lëkura është më e pranueshme ndaj trajtimeve. Zbulon lëkurë të butë dhe elastike në mëngjes.

Përmban acid hialuronik të pastër, vajra dhe 15 ujë vullkanik të pasur me minerale Vichy për të bllokuar lagështinë dhe për të rritur hidratimin
Struktura krem-xhel e lë lëkurën të butë pas aplikimit. Formula është jo ngjitëse, jo e yndyrshme dhe përthithet lehtësisht në lëkurë, ideale për përdorim gjatë natës.

 • I përshtatshëm për lëkurë të thatë

Përbërësit kryesorë:

 • Acidi hialuronik i pastër, hidraton dukshëm lëkurën.
 • 15 minerale thelbësore dhe Ujë Vullkanik Vichy

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një shtresë të trashë kremi nate në fytyrë dhe qafë dhe masazhojeni në lëkurë me një lëvizje zbutëse lart.
Lëreni kremin e freskët të injektojë dhe freskojë lëkurën tuaj gjatë natës.

Firma

Vichy

Linja

Aqualia

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

75ml

Aqua/water, glycerin, dimethicone, caprylic/capric triglyceride, squalane, ammonium polyacryldimethyltauramide/ammoniumpolyacryloyldimethyl taurate, CI 42090/Blue 1, CI 42053/green 3, dimethiconol, sodium hyaluronate, phenoxyethanol, poloxamer 338, disodium EDTA, caprlyl glycol, citric acid, biosaccharide-Gum-1, xanthan gum, parfum/fragrance.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Aqualia Thermal SPA nate”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART