- 20%

Vichy – Aqualia Thermal Rehydrating Serum

Original price was: 3,890 Lekë.Current price is: 3,112 Lekë.

Kombinim i ujit termal me acidin hialuronik.

(Aqualia Thermal serum Puissant Hydratation Dynamique)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Formulë e re dhe e përmirësuar. Serum intensiv, për të gjithë tipet e lëkurave i cili ofron deri në 48 orë hidratim.

97% e përbërësve janë me origjinë natyrale. Formula e pasur me kripëra minerale, Acid Hialuronik me origjinë natyrale dhe Mannosa, veprojnë duke penguar humbjen e lagështisë. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, lëkura është e butë, e freskët dhe e hidratuar deri në 48 orë.

 • Formulë e re, e përmirësuar
 • E përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurave
 • 97% e përbërësve janë me origjinë natyrale
 • Hidratim intensiv për 48 orë
 • Vijat e holla reduktohen
 • I pasur me 15% Ujë Termal Vichy
 • I testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontroll dermatologjik
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni serumin në lëkurë të pastër, në mëngjes dhe në darkë. Masazhojeni butësisht.

 

Firma

Vichy

Linja

Aqualia

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Aqualia Thermal Rehydrating Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART