- 20%

Vichy – Aqualia Thermal Light

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 3,690 Lekë.Current price is: 2,952 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Përkujdesje e formuluar specifikisht për hidratimin e lëkurave normale dhe të kombinuara.

Përmban Ujë Termal Vichy, Acid Hialuronik me origjiinë natyrale dhe Mannose duke forcuar hidratimin dhe zvogëluar humbjen e ujit të lëkurës.

97% e përbërësve janë me origjinë natyrale. 3% i mbetur garanton ndjeshmërinë optimale dhe konservimin.

Rezultatet

Që nga aplikimi i parë, lëkura hidratohet menjëherë, ështe e bute dhe e mbrojtur nga ndotja. Lëkura është e hidratuar për 48 orë, është më me ndriçim dhe pamja është më e freskët.

 • Formulë hipoalergjike. E testuar nën kontroll dermatologjik. Pa paraben. Oil-free.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të pastër.

Firma

Vichy

Linja

Aqualia

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua/Water, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Alcohol Denat, Propanediol, Isopropyl Palmitate, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Zea Mays Starch/Corn Starch, Mannose, Glyceryl Isostearate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Pca, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, P-Anisic Acid, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum/Fragrance.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Vichy – Aqualia Thermal Light
 • Anila M. (blerës i verifikuar)

  Fantastik. Kam 2 vjet qe e perdor bashke me xhelin aqualia 89 të Vichy dhe lekura eshte e bute dhe e paster.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART