- 20%

Vichy – Anti-Perspirant 48h Roll On (Sensitive Skin)

1,464 Lekë

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Vichy – Anti-Perspirant 48h Roll On

Deodorant roll on i formuluar posaçërisht për lëkurë të ndjeshme dhe të epiluar.
Përbërësit aktivë kundër djersitjes së bashku me Proline Cutei qetësues mbrojnë lëkurën nga djersitja për 48 orë.

Tolerancë shumë e lartë.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni çdo ditë në lëlurë të pastër dhe të thatë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Roll-on

Sasia

50ml

AQUA / WATER – ALUMINUM CHLOROHYDRATE – PPG-15 STEARYL ETHER – CETEARYL ALCOHOL – CETEARETH-33 – DIMETHICONE – IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE – NYMPHAEA ALBA EXTRACT / NYMPHAEA ALBA FLOWER EXTRACT

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Anti-Perspirant 48h Roll On (Sensitive Skin)”

LART