Vichy – Dercos Aminexil Clinical 5 Targets Women

Trajtues kundër rënies së flokëve me veprim të trefishtë për femra.

(Aminexil Pro-Antichute Femme)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 Targets Women është një trajtim intensiv që vepron në 5 vende të ndryshme. Në vetëm 3 javë skalpi forcohet dhe fibra e flokut është më vitale dhe e fortë. Humbja e flokëve është dukshëm më e reduktuar brenda 6 javëve. Falë aplikatorit unik, skalpi masazhohet dhe mikroqarkullimi riaktivizohet duke ushqyer fibrën e flokut dhe duke forcuar majat. Formula e re siguron që flokët janë më të fortë dhe rivendoset balanca në skalp. Patenta e re Aminexil 5 i jep vitalitet flokëve nga rrënja tek majat.

 • Përmban argininë, që stimulon mikroqarkullimin e gjakut. Kjo përforcohet nga aplikatori masazhues, që e bën më të lehtë të përdoret në të gjithë tipet e skalpit, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.
 • Përmban Aminexil, një molekulë të patentuar me veti kundër rënies së flokëve e cila është e kombinuar me 5 përbërës aktivë që siguron që floku trajtohet në të gjithë gjatësinë.
 • Nuk ngjit, tekturë jo e yndyrshme, është e lehtë të aplikohet dhe përthithet shpejt.
 • Hipoalergjik, e testuar në skalp të ndjeshëm.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni mapulën direkt në skalp të pastër, në flokë të njomë ose të thatë.Aplikojeni fije pas fije, duke masazhuar lëkurën e kokës me aplikues në një lëvizje zig-zag. Mos e shpëlani pas aplikimit. Për një trajtim intensiv aplikoni një ampulë në ditë për gjashtë javë. Për mirëmbajtje aplikoni tre ampula në javë. Në rast kontakti me sy, shpëlajeni menjëherë me ujë. Mos e përdorni në skalpin e irrituar.

 

Informacion Shtesë

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Ampula

Sasia

21, 33, 12

Aqua, Alcohol Denat., Diaminopyrimidine Oxide, Arginine, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Safflower Glucosides, Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Dercos Aminexil Clinical 5 Targets Women”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART