- 10%

Vi Derm – Vitamin C Brightening Concentrate

8,550 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Vitamin C Brightening Concentrate

Promovoni një ton më të shkëlqyeshëm dhe të barabartë të lëkurës, ndërsa zvogëloni pamjen e njollave të errëta dhe mbroni nga dëmtimet e ardhshme falë Tetrahexyldecyl Ascorbate, një formë shumë e qëndrueshme dhe shumë e depërtueshme e vitaminës C.

Gjithë vitamina C nuk është krijuar e barabartë. Kjo është arsyeja pse Vi Derm krijoj këtë trajtim me 10% THD Ascorbate, një formë shumë e depërtueshme e vitaminës C që zvogëlon pamjen e njollave të errëta dhe mbron nga dëmtimet e radikaleve të lira që shkaktojnë plakjen e lëkurës. Ciklopentasiloksani mbush linjat e holla dhe rrudhat për një efekt të dukshëm. Formuluar pa ujë për të siguruar stabilitet dhe optimizuar zbutjen dhe rritjen e shkëlqimit të lëkurës.

 • 10% THD Askorbat (Vitaminë C)
  Një formë e qëndrueshme dhe më efikase e vitaminës C që rrit prodhimin e kolagjenit, mbron nga dëmtimet nga radikalet e lira dhe ndriçon për një pamje më rrezatuese. Gjithashtu ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimet UVA/UVB.
 • Ciklopentasiloksani
  Mbush linjat e holla dhe rrudhat për një efekt të dukshëm të fytyrë.

Pa paraben,Vegan, Cruelty FREE , Pa aromë.

Udhëzime mbi përdorimin

Pastrojeni lëkurën tërësisht. Masazhoni një deri në dy pompa të koncentratit ndriçues të vitaminës C në fytyrë dhe qafë.

Përdoreni në mëngjes dhe në darkë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vi Derm

Mosha

Të gjithë

Sasia

30ml

Forma

Flakon me pikatore

Cyclopentasiloxane, Tetrahexyldecyl Ascorbate (Vitamin C), Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vi Derm – Vitamin C Brightening Concentrate”

LART