Uriage – Xemose SOS Anti-Itch Mist

2,550 Lekë

Kategoritë: , , Etiketa: Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Xemose SOS Anti-Itch Mist

Mist i freskët dhe i lehtë me një ndjesi freskie që qetëson ndjesitë e irritimit të lëkurës së thatë në më pak se 60 sekonda. Ushqen dhe mbron në mënyrë të qëndrueshme lëkurat e thata me tendencë atopike. Shishja e saj mund të përdoret në çdo pozicion 360°. Efektivitet i lartë i menjëhershëm kundër irritimit.

 • Testuar nën kontrollin dermatologjik.
 • Pa aromë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni sa herë që të jetë e nevojshme. Shmangni kontaktin me sytë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

200ml

Aqua (Water, Eau), Butyrospermum Parkii Shea Butter, Hydrogenated Polydecene, Squalane, Ceteareth-20, Cetearyl Isononanoate, Glyceryl Stearate, Butylene Glycol, Glycerin, Dicaprylyl Ether, 1,2-Hexanediol, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Brassica Campestris (Rapseed) Sterols, Chlorphenesin, o-Cymen-5-Ol, Tocopheryl Acetate, Raspberry Seed Oil/Palm Oil Aminopropanediol Esters, Shorea Stenoptera Seed Butter, Citric Acid, Asiaticoside, Phytosphingosine, Borage Seed Oil, Aminopropanediol Amides, Tocopherol.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Xemose SOS Anti-Itch Mist”

LART